drukuj

Ręcznie robione kartki wielkanocne

Zdjęcie Previous 6 z 19 Następne
Ręcznie robione kartki wielkanocne autor: dziuńka Zdjęcie pochodzi z: Ręcznie robione kartki wielkanocne i nie tylko Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: kartki, ręcznie robione, świąteczne, wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
  • Ręcznie robione kartki wielkanocne
dziuńka
Autor:dziuńka

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
krystynab11
krystynab11 ndz., 2011-04-17 21:42

Taki okruch serca Dziunki

Taki okruch serca Dziunki dostaję kilka razy do roku :)
Więzy przyjażni zawarte kiedyś w I LO , pomimo wielu życiowych zawirowań , przetrwały ....dzieści lat .. Dzień bez telefonicznej rozmowy na linii Łomża - Śląsk to dzień bez iskierki słońca .
Wszystkim forumowiczom życzę , nie tylko Wielkanocnie , bliskich i serdecznych ludzi wokół , przyjażni przez wielkie P i rodzinnego ciepła !

KrystynaB
Stary wiarus
Stary wiarus ndz., 2011-04-17 21:40

ja to Dziunia czuje tesz co

ja to Dziunia czuje tesz co ty ze mnie sie rodzina powiekszyla .tylko Bartek cos mi tu milczy i mnie jusz serce boli bo ja myslal ze on co tu dzis napisze. ty to zdolna jestes kobitka takie cudenka robisz ze narody klenkajcie .ja dzienkuje ci za zyczenia i zycze tesz tobie duzo dobrego no i ja ci troche zazdroszcze takiej przyazni z Krysio . ja to z Rysiem sie koleguje ale my to czasamy psy drzemy .

Napakowany łysol
Napakowany łysol ndz., 2011-04-17 22:02

Spoko kochany Wiarusie ja tu

Spoko kochany Wiarusie ja tu caly czas lukam na MM ! Nie mam tylko co nowego pisac bo u mnie bez zmian robota i robota . Irek mnie jeszcze namowil na te kręgle i ja teraz mam nowego kolesia Gregorego to mnie i razniej .Ja zaglądam bo ja tez myslę ze to MM to dla mnie jak rodzina , Dziunia dobrze to napisała .Jej kartki to by mogły isc jak woda tu w Anglii bo sa na prawde zarąbiste .
Nie wiem jak ja przezyje te swięta z dala od rodziny , babcia tez lament mi przez telefon urządza bo ja co roku z nią ze święconką chodziłem
Ja tez bym chcial miec takiego przyjaciela jak Krysia i to na cale życie . Ziomale z Łomży to tylko mi majle pisza i myslą ze ja tu za darmo funty dostaje i żadni to przyjaciele . ja prędzej do do was na MM szczerze napisze .
Wszystkim wam zycze szczesliwych swiąt i zeby byly razem z rodziną .
Krysi zycze doleczenia tej jej fajnych patrzalek a tobie Wiarusie duzo zdrowia .
a wszystkim smacznego jajka .

Magda i Bartek z Lutonu
dziuńka
dziuńka ndz., 2011-04-17 22:29

Bartek,dziękuję Ci za bardzo

@Napakowany łysol:

Bartek,dziękuję Ci za bardzo miłe słowa.Dzisiaj,nawet się zastanawiałam,czy Ty nie
zrobisz babci niespodzianki i nie wpadniesz na święta.Okazuje się,że ani Ty do babci,ani moje wnuczki do mnie.
Napewno w świeta będę tez pamiętała o Tobie,tak jak reszta MM-wiczów.
Bądź szczęsliwy.

Dziuńka
Stary wiarus
Stary wiarus ndz., 2011-04-17 22:23

kurdebela to ja jusz teraz

kurdebela to ja jusz teraz spokojny bende na te swieta ze Barus jest tu z nami caly czas .ja to na stare lata to jaki taki beksa sie robie czy co / ot widzisz Dziunia zeby nie te twoje slicznosci kartki to ten lobuziak by sie i nie odezwal czy co ?
Irkowi to ty Bartek podzienkuj za te kregle bo ty bys po robocie tylko w betach siedzial .a tak to i kumpla masz .a tymi z Lomzy to ty sie nie przejmuj bo to zadne przyjaciele nie byli .

Ja to jeszcze wszystkim zycze zeby zawsze byli dla siebie dobrzy i zeby za duzo nie jedli bo potem to tylko czlowiek sie menczy .to ja jusz koncze i ide spac bo ja teraz jusz spokojny jestem
a Dziuni kartki to dla mojej Zochy tesz sie salwaryjsko spodobaly .

też powojenna
też powojenna ndz., 2011-04-17 22:37

Kartki przepiękne ! patrząc

Kartki przepiękne ! patrząc po ich ilości masz Dziuńka wkoło siebie sporo osób bliskich twemu sercu ..To też piękne i coraz rzadsze w naszym świecie .
Przyjażni w takim wydaniu jak pisze Krystyna tylko pozazdrościć
Bardzo wzruszyła mnie dodatkowo.reakcja Wiarusa na komentarz Bartka . i ciepłe słowa Bartka o MM..
Rzeczywiście MMowcy zaczęli tworzyć unikatową wirtualną rodzinę .
Dlatego ja szczerze i z głębi serca dołączam się do życzeń :
Rodzinnego ciepła przy świątecznym stole , atmosfery spokoju , wyrozumiałości i dużo zdrowia !

Irena
Stary wiarus
Stary wiarus pon., 2011-04-18 07:45

moze na swieta i inne co tu

moze na swieta i inne co tu na tej mm so sie odezwo ? mnie to calo noc Bartek sie snil ze ja mu tam pomagam w tych jego ogrodach .

Marek Kołtok
Marek Kołtok pon., 2011-04-18 08:00

Iście przedświąteczna

Iście przedświąteczna atmosfera. Odzywają się bywalcy MM-ki z zagranicy, mamy już świąteczne kartki a nawet pierwsze życzenia za które zarówno w swoim jak i imieniu redakcji dziękuję.

mateja
mateja pon., 2011-04-18 08:24

A ja wyślę maila, albo sms i

A ja wyślę maila, albo sms i też będzie dobrze. Niech się cieszą, że mają ode mnie wiadomość.

Nie ma co opowiadać - plotka to efekt głupoty.
AnnaMaria
AnnaMaria pon., 2011-04-18 09:05

Coraz więcej z nas idzie na

Coraz więcej z nas idzie na łatwiznę wysyłając SMSy lub maile , kartki robione ręcznie mają jednak największą wartość .
Dziunka z jakich materiałow robisz te kartki , bo przy dokładnym obejrzeniu zaskoczyła mnie różnorodność zastosowanych elementów ?
Czekałam też na komentarz { tekst } Bartka i mnie również wzruszyła reakcja Wiarusa . Czy wy się obaj w końcu poznaliście w realu ?
Pędzę dalej do roboty .
Wszystkim życzę odpoczynku w świąteczne dni !

AnnaM
Marek Kołtok
Marek Kołtok pon., 2011-04-18 09:08

Ja miałem nadzieję, że Bartek

@AnnaMaria:

Ja miałem nadzieję, że Bartek coś napisze o świętach i przedświątecznej atmosferze w Wielkiej Brytanii. Sam spędziłem tam nieco czasu i wiem, jakie tam potrafi zapanować "zakupowe szaleństwo" w zupełnym oderwaniu od jakichkolwiek świątecznych tradycji.

dziuńka
dziuńka pon., 2011-04-18 23:32

Podstawa to karton taki jak

@AnnaMaria:

Podstawa to karton taki jak na dyplomy i wizytówki(jest bardzo dobra jakość),ususzone
roślinki,korek,różne drobiazgi jakie mi wpadną w ręce.Przydają sie nawet ciekawe
kartoniki,które są przy kupionych ubraniach.Czasami koleżanki jak mają jakieś ciekawe papiery,opakowania,to mi dają.Do tego dobre małe i duże nożyczki,penseta i
nożyki modelarskie do wycinania i dużo czasu na zabawę z tymi drobiazgami.

Dziuńka
ierzy.jerzy1313
ierzy.jerzy1313 pon., 2011-04-18 09:51

Kartki poróżniły mnie z Anią

Kartki poróżniły mnie z Anią :) Mnie się najbardziej podobają numery :11, 13 , 15 a Ani :
2, 4, 7, 8 .
Pogratulować talentu w ręku i w sercu Dziunka !
Święta na obczyżnie to walka z własną tęsknotą i zapewne Bartkowi nie w głowie przyglądanie się szaleństwu Anglików .Dobrze , że ma rodzinę Stifa , która zapewne urządza święta typowo po polsku .
Bardzo mnie cieszy , że Bartek skorzystał z mojej propozycji spędzania wolnego czasu przy kręglach . To dobry relaks.Spróbuj Bartku jeszcze bilarda :)
Nasze święta z Anią będą wyjątkowo rodzinne , bo przyjeżdżają jej rodzice i moja matka .Już zapowiedzieli , że stół będzie uginał się od jadła :))))

Ania i Jurek z dziećmi.
irekkos
irekkos pon., 2011-04-18 10:58

Kartki super , a ja i tak

Kartki super , a ja i tak tylko maile i SMS-y . Grunt , że pamiętam :)
Dobrze , że Bartek się odezwał , bo by nasz Wiarus beczał i Zocha szukałaby winy w sobie .
Ja święta spędzę ..... u rodziny mojej hajnowskiej dziewczyny . No , wzięło mnie na wiosnę ....

Irek.K
Stary wiarus
Stary wiarus pon., 2011-04-18 11:08

Anna ja to Bartka znam tylko

Anna ja to Bartka znam tylko z tej mm ale on mi tak jakos w serce wlazl i siedzi . ja go nawet zapraszal na nalewkie te co mi Zocha schowala ale on wziol dupe w troki i do tego Lutonu wyjechal . Zocha to gada ze we swienta to jedno nalewkie przyniesie ze schowka .to ja za zdrowie Bartka i wszystkich was kielonek wypije .

krystynab11
krystynab11 pon., 2011-04-18 14:06

Bartek nie tylko Wiarusowi

Bartek nie tylko Wiarusowi wlazł do serca.:)
Szkoda , że Stif nie namówił go na przylot do Polski i spędzenia świąt z rodziną , a przede wszystkim z ukochaną babcią .Rośliny mogłyby te parę dni obyć się bez Bartka
Hmmm tylko zapewne taki przylot spowodowałby większe rozterki i zwiększoną tęsknotę po powrocie .

KrystynaB
Stary wiarus
Stary wiarus wt., 2011-04-19 06:32

no to ty Dziunia jak te kartki

no to ty Dziunia jak te kartki robisz to w domu masz kipisz bo ja jak tylko co z gazety wycinam to Zocha gebe drze ze w domu bajzel .

Rademenes
Rademenes wt., 2011-04-19 12:06

Stary Wiarusie? Co Pan wycina

@Stary wiarus:

Stary Wiarusie? Co Pan wycina z tych gazet? Przecież tam nie ma co czytać.

redakcja
redakcja śr., 2011-04-20 08:02

Gratulujemy!

Zdjęcie jednej z kartek ukazało się w dzisiejszym wydaniu tygodnika Teraz Łomża